בניית אתרים

כל מה שרציתם לדעת על בניית אתרים

לפני עידן האינטרנט ללקוחות היה קושי אמיתי באיתור עסק שיעניק להם את השירות לו הם זקוקים. כיום, לכל עסק וחברה יש אתר אינטרנט שמציג את השירותים השונים אותם הם מספקים ויותר מכך – ניתן לקבל מידע רב אודות העסק, אודות בעליו, לצפות בתמונות והמלצות ואף לרכוש מוצרים.

אז מדוע כדאי להקים אתר אינטרנט?

האינטרנט הפך להיות הזירה העסקית החדשה של העולם, ובכל רגע נתון אלפי, ואף עשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים שלכם נמצאים ברשת. בעלי עסקים זקוקים לאתרי האינטרנט כדי שיוכלו להציג את עצמם בזירה החדשה, וכדי שיוכלו לעמוד מול המתחרים שלהם (שבדרך כלל כבר נמצאים בזירה ושוחים בה).

בניית אתרים לעסק שלך

היתרונות של בניית אתרים הם רבים. אתר אינטרנט מאפשר לבעל עסק להטביע את חותמו ברשת ולהיות חשוף בפני קהל הגולשים. אתר האינטרנט מאשר לגולש לקבל מידע בצורה ברורה ולא מציפה אודות העסק ואודות השירותים השונים אותם העסק מספק. כך למשל, לקוח יוכל לערוך השוואת מחירים וללמוד מי מנותני השירות טוב יותר בשבילו. כך יכולים גם לקוחות שחשים לא בנוח לומר לא מול בעלי העסק או בחנות להביט על מכלול השירותים והמחירים ולערוך בחירה מושכלת ורגועה בעסק שמתאים להם. מה שחשוב שתדעו הוא שאתר האינטרנט יוביל אליכם את הגולש, בין אם הוא חיפש אתכם ובין אם לא, מה שהופך את האינטרנט למקום בו כדאי לכם להיות.

בניית אתרים

אז איך בונים אתר אינטרנט?

חשוב לבנות אתר אינטרנט בצורה מושכלת כדי להפיק מהעניין את התועלת הרבה ביותר. חשוב שתגדירו בראש ובראשונה את מטרת האתר. תנתחו את הלקוח ואת הצרכים שלו כדי לדעת איזה אתר לבנות בשבילו. עבור כל מי שלא יודע מהם הפרמטרים לבחירת חברת בניית אתרים, נציג כאן כמה טיפים חשובים שרצוי לרשום ולשמור.

  • בדקו מהו וותק חברת בניית האתרים ומהו הניסיון המעשי שלה. האם יש לה פרויקטים רבים ומוצלחים מאחוריה? האם היא הקימה אתרים מכובדים ויפים?
  • בדקו מהם השירותים השונים אותם חברת בניית האתרים מציעה לכם. האם יש מגוון רחב של שירותים ופתרונות תחת אותה קורת בגג? האם תוכלו לקבל שירותי בניית אתר בפייסבוק, שיווק ברשתות חברתיות, שירותי קידום אתרים ואחסון אתרים?
  • איזו תמיכה מספקת החברה – האם מדובר על תחזוקה ותמיכה מקיפה שכוללת שירותים כמו עדכון האתר ושינויים לאורך הזמן? האם יש תמיכה תכנית בשעת תקלה?
  • ואחרון חביב ולא פחות חשוב, בדקו מהו המחיר שאתם נדרשים לשלם עבור השירות. האם מדובר על מחיר שתואם את המחירים האחרים בשוק? האם העבודה (תוכלו לבחון דוגמאות של אתרים אותם בנתה החברה) מצדיקה את המחיר?

ולסיכום נאמר כי בניית אתרים הכרחית כאשר מדובר על עסק שרוצה לשרוד כיום, אך חשוב לבחון לעומק היכן, כמה וכיצד אתם בונים את האתר, ולוודא שהשירות שאתם מקבלים הוא השירות הטוב ביותר.