גוגל אדוורדס – Google Adwords

מהו הכלי של גוגל אדוורדס ?

כיום, על מנת לבצע קידום אתרים איכותי, יש שתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת היא השיטה המוכרת של קידום אתרים אורגני באמצעות תוכן מקודם ברשת. השיטה השנייה, שהיא לא פחות חשובה בעיקר בשלבים הראשונים של הקידום – היא שימוש בכלי מיוחד של גוגל, אשר נקרא גוגל אדוורדס. רבים מכירים את גוגל אדוורדס פשוט כאופציה של קישור ממומן, אך האמת היא שזה הרבה יותר מכך, ומדובר בכלי ייחודי אשר מספק לכם קידום משמעותי לאתר בזמן קצר ביותר  .

למשוך גולשים עם מילות מפתח

העיקרון מאחורי גוגל אדוורדס הוא פשוט למדי – אתם קובעים מתי יופיע הקישור הממומן לאתר שלכם בגוגל. במילים אחרות – איזה מילות מפתח יעלו אותו. חשוב לציין, כי עיקרון התשלום על השירות של גוגל אדוורדס הוא לא לפי כמות הפעמים שבה הקישור לאתר שלכם הופיע. התשלום הוא לפי כמות הפעמים שהגולש לחץ על הלינק שמוביל לאתר שלכם. בעצם אמור להתקיים כאן לפחות על הנייר, יחס ישר בין כמו החשיפה האפקטיבית שלכם לכמות התשלום .

גוגל אדוורדס - Google Adwords

למה כדאי להגביל את התשלום ?

כאשר אתם עושים שימוש בכלי של גוגל אדוורדס, יש לכם אפשרות להגביל את הסכום שאותו תשלמו לגוגל. אבל למה שתרצו להגביל את הסכום עבור גוגל אדוורדס ? משום שחלק מן הגולשים, לא יהפכו בהכרח ללקוחות שלכם. בעצם גוגל אדוורדס הוא כלי שעוזר לכם לבחון אפקטיביות של מילות מפתח (בגלל זה הוא טוב לשלבים הראשונים). על כן, מומלץ גם להגביל את הסכום, כדי שאם יש המון גולשים שסתם לוחצים על הקישור – אתם לא תשלמו לחינם .

להיעזר בצוות של SEO7

אם גם אתם רוצים לבנות תוכנית חכמה של גוגל אדוורדס, אתם מוזמנים כבר עכשיו לפנות לצוות המקצועי של SEO7. חברת SEO7 היא חברה ישראלית להקמה, פיתוח, עיצוב וקידום של אתרים. אנחנו ניתן לכם את כל הכלים המתקדמים ביותר, על מנת שהאתר שלכם יוביל בתחומו ויספק לכם את התוצאות הרצויות הנדרשות לכם בהמשך .

גוגל אדוורדס Google Adwords