פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט

אומרים שפרסום הוא המקצוע השני הכי עתיק בעולם. הראשון, אתם יודעים… והפרסום הוא שני כי הוא בא לפרסם את הראשון. ככה זה בחיים המסחריים – ללא פרסום זה לא יעבוד. אתה חייב שאנשים ידעו עליך, על המוצרים שלך, על המחירים שלך, על המבצעים שלך וכיוצא באלה. את כל זה אתה יכול לקבל באמצעות פרסום – ורק פרסום. לא משנה אם הפרסום הוא מפה לאוזן (מה שלא מספיק ברוב המקרים) או פרסום חוצות או פרסום בטלויזיה או בעיתונים. כך גם אם פרסום באינטרנט. יש לכם אתר, אתם מעוניינים בגולשים ובלקוחות רבים – פרסמו בגוגל!

פרסום בגוגל – בצורות שונות

פרסום מתוך גוגל הוא פרסום אפקטיבי והוא נקרא קידום אורגני שבעצם משווק את האתר שלכם במקומות רבים באינטרנט על ידי מאמרים, כתבות וקישורים באתרים שונים. מומחה קידום אתרים ידע להגדיל את כמות הגולשים שלכם באמצעים אלה. בנוסף לכל קיימים בגוגל גם ערוצי פרסום ישירים ובתשלום.

פרסום באינטרנט

פרסום באמצעות אדוורדס – AdWords

אדוורדס מאפשר לכם לפרסם מודעות ישירות על פי תוצאות החיפוש של הגולשים לפי מילות מפתח שקשורות למוצרים או לשירותים שאתם מוכרים באתר שלכם. כשיחפש הגולש מילת מפתח שקשורה לעסק שלכם הוא יחשף למודעה שלכם ובלחיצה עליה הוא יגיע לעמודים שתגדירו בתוך המודעה. המודעות יוכלו להופיע גם באתרים נוספים הנושקים לתחום העיסוק שלכם. מסע פרסום כזה יכול להיות ליום, שבוע או לחודש ויותר. בנוסף לכך אתם תשלמו רק על פי מספר הלחיצות על המודעה שלכם ולא עבור המקום או הזמן. התברר כי מסע פרסום בגוגל באופן הזה מביא לתוצאות מרשימות.

כיצד להצליח במסע פרסום באינטרנט

כאשר עושים פרסום באינטרנט מסע פרסום בגוגל נשמע כמו עסק טוב, אבל יש לזכור שהכל תלוי בצורת החיפוש של הגולשים. רק כתיבת מילות המפתח שאתם הגדרתם לאתר שלכם יפתחו את מודעת הפירסום שלכם ולכן מציאת מילות המפתח הנכונות היא המשימה החשובה מכל. כדי לדעת כיצד לבחור מילות מפתח נכונות אנחנו בחברת SEO7 מחזיקים כותבים וקופירייטרים מקצועיים שיוכלו לגרום ליותר ויותר גולשים למצוא וללחוץ על המודעה שלכם.