פרסום בגוגל

פרסום בגוגל תמורת תשלום – קליק מדליק!

כיום התחום של קידום אתרים הוא ענף למדי, ובמקביל לקידום האתרים האורגני שמבצעים דרך גוגל, או בשמו השני SEO, קיים עוד תחום שלם של פרסום בגוגל. למה הכוונה? גוגל מחפשת בין השאר אמצעי להגדיל את ההכנסות שלה, אולם בדרך היא נותנת לכם אופציה לספק שירות מסוים תמורת תשלום. שירות זה נקרא פרסום בגוגל, או אם תרצו קידום ממומן, או AdWords – שזהו הממשק שדרכו גוגל מאפשרת לכם לפרסם את הקישור הממומן. איך כל העסק הזה בעצם עובד?

פרסום בגוגל – תשלום על פי הקלקה 

בניגוד לשיטות תשלום אחרות, התשלום עבור פרסום בגוגל שתשלמו, תלוי במידת הפופולאריות של האתר שלכם. יותר אנשים נכנסו לאתר? אתם צריכים לשלם יותר כסף לגוגל. לכאורה, מדובר במנגנון הוגן מאד – הרי אתם הגדלתם את מאגר הלקוחות שלכם, ולכן מגיע לגוגל לקבל יותר תמורה. אבל אם בוחנים את העסק בפועל, רואים שהתחום של פרסום בגוגל דורש מחשבה הרבה יותר מעמיקה. כשחושבים על כך לעומק מגלים, שלא כל אדם שלוחץ על הקישור הממומן של האתר שלכם בגוגל, באמת הופך ללקוח פוטנציאלי. חלק אולי חיפשו אתר אחר, חלק לחצו בטעות, וחלק פשוט החליטו לבדוק עוד אתרים. יוצא מכך שלחצו הרבה פעמים, אתם שילמתם עבור פרסום בגוגל, ומספר הלקוחות שלכם כמעט ולא גדל, או שהוא לא גדל ביחס ישיר למספר ההקלקות.

פרסום בגוגל

המסקנה היא ברורה – קמפיין של פרסום בגוגל חייב להיות קמפיין מחושב היטב, ומתוכנן עד לפרטים הקטנים ביותר, על מנת שבסופו של דבר תוכלו להשיג רווחים מהתהליך כולו בטווח הארוך. במקרים רבים, מומלץ לעשות מראש קמפיין של פרסום בגוגל במשך זמן מוגבל מאד, כמעין "בלון ניסוי" לבדיקת כשירות של מילות מפתח מסוימות, ומידת הרלוונטיות שלהן בנוגע לאתר שלכם.

חשוב לציין שגוגל נותנים לכם את האפשרות להגביל את כמות ההקלקות. ההגבלה יכולה להיות בסך הכללי, או על כמות מקסימאלית ליום. ברגע שהכמות עוברת – המודעה יורדת מאזור הקישורים הממומנים. כך אתם יכולים לשלוט בצורה טובה יותר על התקציב שלכם.

קמפיין פרסום בגוגל

פרסום בגוגל – לפנות לאנשי המקצוע

חשוב לדעת, שעבור קמפיין מוצלח ואפקטיבי באמת של פרסום בגוגל, אתם צריכים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר שיש בתחום, ובדיוק בשביל זה אתם יכולים לפנות כבר עכשיו אל חברת SEO7. כפי שאתם יכולים לנחש משם החברה, אנחנו מומחים בתחום של קידום אתרים והשיווק שלהם באינטרנט, וכחלק ממגוון תוכניות הקידום שלנו, אנחנו גם נוכל לעזור לכם בתחום של פרסום בגוגל באמצעות קישורים ממומנים. אנחנו נסייע לכם בבניית תוכנית פרסום, נעזור לכם לקבוע את התקציב המתאים, ואת מילות המפתח הרצויות עבור הקידום הממומן. כך תוכלו בהשקעה סבירה לקבל תוצאות טובות, ולהגדיל את קהל הלקוחות שלכם.