פרסום בפייסבוק

בונים תדמית בעזרת פרסום בפייסבוק

פייסבוק הוא כבר מזמן הרבה יותר מאשר הרשת החברתית, שמאפשרת לכם לראות מה המצב של כל החברים שלכם. מאות אלפי עסקים מכל העולם משתמשים היום בפייסבוק, על מנת לקדם את עצמם בקרב האוכלוסייה השונה. מכיוון שפייסבוק עקף היום אפילו את גוגל, ומאפשר במידה מה תקשורת בלתי אמצעית עם הלקוח, הנושא של שיווק באינטרנט באמצעות פרסום בפייסבוק תופס היום תאוצה רצינית מאד. כפי שתראו בהמשך, בעזרת פרסום בפייסבוק תוכלו להשיג מספר מטרות עיקריות, אך באופן כללי, פייסבוק היא רשת הידועה בתור מי שיכולה להשפיע לטובה או לרעה על המוניטין של ארגון. הגולשים יכולים להיחשף באופן ישיר לתפקוד של חברה, ולהפיץ ברשת את השירות שהם קיבלו, ואף להשאיר רשמים בדף החברה בפייסבוק. לכן חשוב להתנהל בחוכמה ובזהירות, על מנת להגיע לתוצאות טובות.

עושים פרסום בפייסבוק

כל היתרונות של פרסום בפייסבוק

כאמור, פרסום בפייסבוק הוא בעל מספר יתרונות מרכזיים אותם נפרט כעת:

הובלה לאתר שלכם – בעוד שבפרסום בגוגל אתם מתחרים בדף אחד עם עוד מספר אתרים באותו תחום, הרי שברגע שאדם נכנס לדף הפייסבוק שלכם, הרבה יותר קל לכם להוביל אותו אל אתר האינטרנט שלכם, או לכל הפחות לדף נחיתה שיאפשר לו ליצור אתכם קשר. כמו כן, בפייסבוק הממשק הוא הרבה יותר יפה ומעוצב, ולכן קל למשוך אנשים, מאשר תוצאת חיפוש פשוטה בגוגל.

העברת מספר מסרים – כשמדובר על פרסום בפייסבוק, אתם יכולים לפנות לכמה קהלי יעד בו זמנית. פייסבוק עושה פילוח של הגולשים שלו לפי מוצא, גיל, השכלה, מין, ואזור מגורים. בנתונים הללו אתם בהחלט יכולים לעשות שימוש ולפרסם מודעות שונות בפייסבוק. המודעות הללו יגיעו בכל פעם בניסוח שונה (שאתם תחליטו עליו) לקהל היעד הרלוונטי. כך לדוגמה, חבילת תיירות מסוימת תשווק לאנשים מבוגרים באזור המרכז, וחבילה אחרת אל אנשים צעירים באזור הדרום וכיו"ב.

שירות לקוחות יעיל – לא מעט חברות שהן נותנות שירות, החליטו ליצור פלטפורמה נוספת של שירות לקוחות דרך פרסום בפייסבוק. הדף העסקי של החברה למעשה הופך להיות מקום לשאלות ותשובות, ודובר החברה או איש הצוות הטכני שלה יכול לענות לשאלות הגולשים. ארגונים גדולים לרוב, עושים הפרדה בין הדף העסקי הרגיל, לדף של שירות הלקוחות, על מנת שהדפים יהיו מאורגנים. כך הלקוח מרגיש שהוא מקבל יחס אישי, טיפול מהיר ויעיל, ומפיץ את הבשורה הלאה.

פרסום בפייסבוק

נהנים מהשירות של SEO7

כפי שבוודאי שמתם לב, הנושא של פרסום בפייסבוק הוא הנושא החם היום, ובעזרת חברת SEO7, גם אתם תוכלו לשווק את עצמכם אל מיליוני ישראלים שחברים ברשת. חברת SEO7 מתמחה בנושא של קידום אתרים ברחבי הרשת, ולא קופאת על שמריה, ומאפשרת לכם לקבל את כל הכלים שאתם צריכים, כולל ניהול מלא של דף העסק שלכם בפייסבוק, על פי כל עקרונות הקידום, השיווק והפרסום המובילים.