שיווק בפייסבוק

אינספור אפשרויות עבור שיווק בפייסבוק

אתם מן הסתם מכירים את רשת הפייסבוק, וסביר להניח שיש לכם חשבון אישי שפתחתם בה. אולי אף הגדלתם לעשות, והחלטתם לפתוח לעצכם דף עסקי, כי שמעתם או קראתם שהיום שיווק בפייסבוק הוא דבר שחשוב מאד לבצע. אבל האם מספיק היום לפתוח דף, על מנת שתקבלו תפוצה מלאה ברשת? התהליך שעבר על שיווק בפייסבוק דומה מאד לתהליך של פתיחת אתרים בראשית האינטרנט. בהתחלה – כל מי שהיה לו אתר היה נחשב לגאון של ממש, וכך גם היו הראשונים שפתחו דפי עסק בפייסבוק. היום יש כבר כל כך הרבה אתרים, ובהתאמה גם דפי עסק בפייסבוק – שיש צורך בהפעלה של כלים מיוחדים, וגורמי מקצוע בתחום שיעזרו לכם להפעיל את הכלים הללו ביעילות.

שיווק בפייסבוק

כמה מהכלים המרכזיים עבור שיווק בפייסבוק

יש היום כמה כלים מרכזיים מאד של שיווק בפייסבוק, אשר חברות מקצועיות בתחום קידום האתרים והשיווק באינטרנט, יוכלו לסייע לכם במימוש שלהם:

דף הפתיחה – בעבר, כל מי שנכנס אל דף עסק בפייסבוק פשוט נכנס אל הWALL שלו – המקום שבו מפרסמים ומשאירים הודעות. היום התפיסה היא שונה. כל דף עסק יכול להיות עם דף נחיתה משלו (ממש כמו באינטרנט). עכשיו עולה כמובן שאלה חשובה מאד הקשורה אל פרסום בפייסבוק – איך בונים את דף הנחיתה? מה בכלל צריך להופיע בו? האם צריך לגרום לאדם להיכנס אל משהו שהוא מעבר לדף הנחיתה? גורמי מקצוע יעזרו לכם בתחום, ויבנו לכם את הדף המתאים.

יצירת פעילות בדף – דף עסק בפייסבוק זה טוב ויפה, אבל תוכנית מושקעת של שיווק בפייסבוק חייבת לקחת בחשבון שבפייסבוק בכל דקה דברים חדשים צצים אצל הגולשים, וחוץ מהדף היפה שלכם, לגולשים יש עוד לפחות 200 חברים, ועוד כמה עשרות דפים אחרים שמעדכנים בכל רגע. המשמעות היא ברורה – גירויים מידיים. לכן, חשוב שתצרו קשר עם חברה שתוכל ליצור בתוך דף העסק שלכם עדכונים מעניינים שימשכו את הגולשים, יעודדו אותם להיכנס ולהגיב, לעשות לייק. חשוב לציין, שעם הממשק החדש של הפייסבוק והוספת ה"טיקר", כל אדם רואה היום מה החבר שלו הגיב או עשה לייק, גם אם מדובר על דפים שבהם הוא לא חבר – לכן כל פעילות שמתקיימת בתוך הדף שלכם, יכולה להיות חשופה לעוד אלפי אנשים.

שיווק בפייסבוק לעסקים

SEO7 מפעילים ומשווקים אתכם

עבור קמפיין מוצלח של שיווק בפייסבוק, ולצורך בניה איכותית של דף העסק שלכם באתר, חשוב שתפנו כבר עכשיו אל חברת SEO7. החברה עוסקת בקידום של אתרים עסקיים ברחבי האינטרנט, וכחלק מהאג'נדה שלנו, אנחנו נותנים דגש חזק מאד על הנושא של שיווק בפייסבוק, משום שאנחנו מאמינים, כי פייסבוק הוא הכיוון שאליו זורמים היום כל הגולשים, ובכל יום נפתחים עוד ועוד פרופילים חדשים של אנשים בכל הגילאים, מכל רחבי הארץ – ואתם יכולים רק להרוויח מזה.