כל התוכן בנושא : פרסום באינטרנט גוגל

גוגל אדוורדס – Google Adwords

מהו הכלי של גוגל אדוורדס ?

כיום, על מנת לבצע קידום אתרים איכותי, יש שתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת היא השיטה המוכרת של קידום אתרים אורגני באמצעות תוכן מקודם ברשת. השיטה השנייה, שהיא לא פחות חשובה בעיקר בשלבים הראשונים של הקידום – היא שימוש בכלי מיוחד של גוגל, אשר נקרא גוגל אדוורדס.

פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט

אומרים שפרסום הוא המקצוע השני הכי עתיק בעולם. הראשון, אתם יודעים… והפרסום הוא שני כי הוא בא לפרסם את הראשון. ככה זה בחיים המסחריים – ללא פרסום זה לא יעבוד. אתה חייב שאנשים ידעו עליך, על המוצרים שלך, על המחירים שלך, על המבצעים שלך וכיוצא באלה. את כל זה אתה יכול לקבל באמצעות פרסום – ורק פרסום. לא משנה אם הפרסום הוא מפה לאוזן (מה שלא מספיק ברוב המקרים) או פרסום חוצות או פרסום בטלויזיה או בעיתונים. כך גם אם פרסום באינטרנט. יש לכם אתר, אתם מעוניינים בגולשים ובלקוחות רבים – פרסמו בגוגל!

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים באינטרנט ניתן לעשות בשתי דרכים עיקריות – קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. קידום אורגני הוא קידום על ידי כתיבת מאמרים וכתבות, בלוגים וקישורים לאתרים שונים שכל הזמן יש לתחזק ולשכלל את כולם.קידום ממומן הוא קידום שניתן לעשות על ידי פרסום ממומן בגוגל. קידום אתרים נועד למטרה אחת בלבד – לקדם את האתר שלכם במנוע גוגל עד שיגיע לדף הראשון בקטגוריה שלכם. וכל זאת כדי להביא יותר גולשים לתוך האתר שבזמנם החופשי יהפכו ללקוחות משלמים.

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל תמורת תשלום – קליק מדליק!

כיום התחום של קידום אתרים הוא ענף למדי, ובמקביל לקידום האתרים האורגני שמבצעים דרך גוגל, או בשמו השני SEO, קיים עוד תחום שלם של פרסום בגוגל. למה הכוונה? גוגל מחפשת בין השאר אמצעי להגדיל את ההכנסות שלה, אולם בדרך היא נותנת לכם אופציה לספק שירות מסוים תמורת תשלום. שירות זה נקרא פרסום בגוגל, או אם תרצו קידום ממומן, או AdWords – שזהו הממשק שדרכו גוגל מאפשרת לכם לפרסם את הקישור הממומן. איך כל העסק הזה בעצם עובד?

שיווק באינטרנט

שיטות אפקטיביות של שיווק באינטרנט

עולם האינטרנט עובר בשנים האחרונות תהפוכות רבות. היום, חלק גדול וניכר מאד מתקציב הפרסום של חברה, עובר מפרסום בטלוויזיה ובעיתון אל רשת האינטרנט. היום כבר ברור לחברות רבות, כי שיווק באינטרנט הוא כלי שחובה לעשות בו שימוש יעיל, במידה הנכונה, על מנת לקבל חשיפה חיובית. כמו במקרים רבים בחיים, שיווק באינטרנט הוא קודם כל עניין של איכות, ולאו דווקא של כמות. אתם יכולים כמובן להתחיל לשלוח מיילים לכל תפוצת הלקוחות שלכם, לכתוב בלי הפסקה בדף הפייסבוק של העסק, ולהיות צמודים למחשב 24 שעות ביממה – אבל האם דווקא זה המדד להצלחה?