כל התוכן בנושא : פרסום בגוגל מחירים

גוגל אדוורדס – Google Adwords

מהו הכלי של גוגל אדוורדס ?

כיום, על מנת לבצע קידום אתרים איכותי, יש שתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת היא השיטה המוכרת של קידום אתרים אורגני באמצעות תוכן מקודם ברשת. השיטה השנייה, שהיא לא פחות חשובה בעיקר בשלבים הראשונים של הקידום – היא שימוש בכלי מיוחד של גוגל, אשר נקרא גוגל אדוורדס.

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים באינטרנט ניתן לעשות בשתי דרכים עיקריות – קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. קידום אורגני הוא קידום על ידי כתיבת מאמרים וכתבות, בלוגים וקישורים לאתרים שונים שכל הזמן יש לתחזק ולשכלל את כולם.קידום ממומן הוא קידום שניתן לעשות על ידי פרסום ממומן בגוגל. קידום אתרים נועד למטרה אחת בלבד – לקדם את האתר שלכם במנוע גוגל עד שיגיע לדף הראשון בקטגוריה שלכם. וכל זאת כדי להביא יותר גולשים לתוך האתר שבזמנם החופשי יהפכו ללקוחות משלמים.

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל תמורת תשלום – קליק מדליק!

כיום התחום של קידום אתרים הוא ענף למדי, ובמקביל לקידום האתרים האורגני שמבצעים דרך גוגל, או בשמו השני SEO, קיים עוד תחום שלם של פרסום בגוגל. למה הכוונה? גוגל מחפשת בין השאר אמצעי להגדיל את ההכנסות שלה, אולם בדרך היא נותנת לכם אופציה לספק שירות מסוים תמורת תשלום. שירות זה נקרא פרסום בגוגל, או אם תרצו קידום ממומן, או AdWords – שזהו הממשק שדרכו גוגל מאפשרת לכם לפרסם את הקישור הממומן. איך כל העסק הזה בעצם עובד?