כל התוכן בנושא : פרסום דף בפייסבוק בגוגל

גוגל אדוורדס – Google Adwords

מהו הכלי של גוגל אדוורדס ?

כיום, על מנת לבצע קידום אתרים איכותי, יש שתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת היא השיטה המוכרת של קידום אתרים אורגני באמצעות תוכן מקודם ברשת. השיטה השנייה, שהיא לא פחות חשובה בעיקר בשלבים הראשונים של הקידום – היא שימוש בכלי מיוחד של גוגל, אשר נקרא גוגל אדוורדס.

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים באינטרנט ניתן לעשות בשתי דרכים עיקריות – קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. קידום אורגני הוא קידום על ידי כתיבת מאמרים וכתבות, בלוגים וקישורים לאתרים שונים שכל הזמן יש לתחזק ולשכלל את כולם.קידום ממומן הוא קידום שניתן לעשות על ידי פרסום ממומן בגוגל. קידום אתרים נועד למטרה אחת בלבד – לקדם את האתר שלכם במנוע גוגל עד שיגיע לדף הראשון בקטגוריה שלכם. וכל זאת כדי להביא יותר גולשים לתוך האתר שבזמנם החופשי יהפכו ללקוחות משלמים.

שיווק בפייסבוק

אינספור אפשרויות עבור שיווק בפייסבוק

אתם מן הסתם מכירים את רשת הפייסבוק, וסביר להניח שיש לכם חשבון אישי שפתחתם בה. אולי אף הגדלתם לעשות, והחלטתם לפתוח לעצכם דף עסקי, כי שמעתם או קראתם שהיום שיווק בפייסבוק הוא דבר שחשוב מאד לבצע. אבל האם מספיק היום לפתוח דף, על מנת שתקבלו תפוצה מלאה ברשת? התהליך שעבר על שיווק בפייסבוק דומה מאד לתהליך של פתיחת אתרים בראשית האינטרנט. בהתחלה – כל מי שהיה לו אתר היה נחשב לגאון של ממש, וכך גם היו הראשונים שפתחו דפי עסק בפייסבוק. היום יש כבר כל כך הרבה אתרים, ובהתאמה גם דפי עסק בפייסבוק – שיש צורך בהפעלה של כלים מיוחדים, וגורמי מקצוע בתחום שיעזרו לכם להפעיל את הכלים הללו ביעילות.

פרסום בפייסבוק

בונים תדמית בעזרת פרסום בפייסבוק

פייסבוק הוא כבר מזמן הרבה יותר מאשר הרשת החברתית, שמאפשרת לכם לראות מה המצב של כל החברים שלכם. מאות אלפי עסקים מכל העולם משתמשים היום בפייסבוק, על מנת לקדם את עצמם בקרב האוכלוסייה השונה. מכיוון שפייסבוק עקף היום אפילו את גוגל, ומאפשר במידה מה תקשורת בלתי אמצעית עם הלקוח, הנושא של שיווק באינטרנט באמצעות פרסום בפייסבוק תופס היום תאוצה רצינית מאד. כפי שתראו בהמשך, בעזרת פרסום בפייסבוק תוכלו להשיג מספר מטרות עיקריות, אך באופן כללי, פייסבוק היא רשת הידועה בתור מי שיכולה להשפיע לטובה או לרעה על המוניטין של ארגון. הגולשים יכולים להיחשף באופן ישיר לתפקוד של חברה, ולהפיץ ברשת את השירות שהם קיבלו, ואף להשאיר רשמים בדף החברה בפייסבוק. לכן חשוב להתנהל בחוכמה ובזהירות, על מנת להגיע לתוצאות טובות.

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל תמורת תשלום – קליק מדליק!

כיום התחום של קידום אתרים הוא ענף למדי, ובמקביל לקידום האתרים האורגני שמבצעים דרך גוגל, או בשמו השני SEO, קיים עוד תחום שלם של פרסום בגוגל. למה הכוונה? גוגל מחפשת בין השאר אמצעי להגדיל את ההכנסות שלה, אולם בדרך היא נותנת לכם אופציה לספק שירות מסוים תמורת תשלום. שירות זה נקרא פרסום בגוגל, או אם תרצו קידום ממומן, או AdWords – שזהו הממשק שדרכו גוגל מאפשרת לכם לפרסם את הקישור הממומן. איך כל העסק הזה בעצם עובד?