SEO7 : שירותים נוספים

עמוד פייסבוק עסקי

הקשר בין הפייסבוק לחברה

אין כל ספק כי בעידן בו רוב האנשים בעולם המודרני מקבלים את כל האינפורמציה מתוך רשת האינטרנט, הרי שיש לכך השפעה גדולה על אופן התנהלות העסקים מול לקוחותיהם דרך המדיות השונות הקיימות ברשת. כחלק מכך, אין זה סוד, כי כל חברה אשר מעוניינת לשמור על קשר עם הלקוחות ובמקביל לפנות אל לקוחות חדשים צריכה עמוד פייסבוק שיש בו את הניראות הרצויה לאותה חברה. רוב המנהלים בחברות המתקדמות מבינים זאת, אך הבעיה היא בחוסר ההבחנה בין עמוד פייסבוק עסקי לבין עמוד פייסבוק אישי. בעוד תפקידו של העמוד האישי הוא יצירת סביבה חברתית פורה ומעניינת, מטרותיו של עמוד פייסבוק עסקי שונות לחלוטין .

קידום אתרים במנועי חיפוש

כך פועל קידום אתרים במנועי חיפוש

בעידן בו אנו חיים היום כמעט כל מידע אשר מישהו מחפש, הוא מחפש אותו ברשת האינטרנט ודרך מנועי החיפוש למיניהם. קידום אתרים במנועי חיפוש מבוסס על ההבנה הפשוטה כי הרוב המוחלט של הגולשים אינו מגיע ישירות אל האתר כך סתם. בסופו של דבר הגולשים נכנסים אל מנועי החיפוש המקובלים ובעיקר אל מנוע החיפוש העיקרי – גוגל, מקלידים את התחום עליו הם מעוניינים לקבל מידע או לחילופין את שם החברה, במידה והם יודעים אותו, ובעזרת התוצאות נחשפים אל בעלי מקצוע אחרים מאשר אותו תחום. על מנת לבצע קידום אתרים במנועי חיפוש יש להכיר מצד אחד את הביטויים הפופולאריים, ומצד שני לדעת כיצד עובד האלגוריתם עצמו .

כתיבה שיווקית באינטרנט

ייחודיות הכתיבה השיווקית באינטרנט

כיום, בכל הקשור לתחום הפרסום והשיווק של עסקים, מכל סוג שהוא, ללא כל הבדל – אין זה סוד, כי כתיבה שיווקית באינטרנט היא הדרך הטובה ביותר להניע את הגולשים לפעולה. האמת היא, כי בניגוד למה שנהוג לחשוב, כתיבה שיווקית באינטרנט היא אינה נחלתם של אתרים אשר מציעים מוצרים למכירה בלבד. לא מעט אתרים אשר מספקים שירות נעזרים גם הם בכתיבה שיווקית מקצועית, אם על מנת לגייס לקוחות חדשים או אם על מנת לשמר את הקיימים .

הקמת אתרים

הקמת אתרים עם חברה מקצועית

החלטתם שאתם רוצים להקים אתר אינטרנט חדש עבור העסק שלכם על מנת למקסם את הרווחים ולהגיע לכמה שיותר חשיפה וקהלי יעד. בין אם אתם רוצים להקים אתר למטרה עסקית, שיווקית, או להפיץ רעיון מסוים, חשוב מאד שאתם תפנו לחברת הקמת אתרים שתוכל לסייע לכם, ולבצע את הבנייה של האתר בצורה המקצועית והנכונה ביותר. אבל למה בעצם צריך לפנות לחברה מקצועית שתבצע הקמת אתרים ? למה אי אפשר ולא רצוי לעשות את המלאכה הזו לבד בעצמכם ? בואו לראות את כל הסיבות הנכונות להקים אתר אצל חברה מיומנת .

בניית אתרי אינטרנט

השלבים של בניית אתרי אינטרנט

אין זה סוד כי אתר אינטרנט עבור עסק כל שהוא הוא כבר מזמן אינו מותרות אלא בפירוש חובה. עסק שרוצה להתמודד מול כל הכוחות המתחרים בשוק שלו, חייב לבלוט מעל כולם בכל הקשור למדיית האינטרנט, אליה פונים רוב הלקוחות הפוטנציאלים. אין ספק כי בניית אתר אינטרנט חדש צריכה להיעשות באופן במקצועי ביותר.

גוגל אדוורדס – Google Adwords

מהו הכלי של גוגל אדוורדס ?

כיום, על מנת לבצע קידום אתרים איכותי, יש שתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת היא השיטה המוכרת של קידום אתרים אורגני באמצעות תוכן מקודם ברשת. השיטה השנייה, שהיא לא פחות חשובה בעיקר בשלבים הראשונים של הקידום – היא שימוש בכלי מיוחד של גוגל, אשר נקרא גוגל אדוורדס.

אירוח אתרים

מה זה בעצם אירוח אתרים ?

כאשר מדובר על אירוח אתרים, הכוונה היא בעצם לפתרון הטכנולוגי שבו מרבית אתרי האינטרנט משתמשים היום. לחברות ועסקים גדולים במיוחד, יש לרוב חוות שרתים פרטית משלהם, שאותה הם מתפעלים על ידי צוות מקצועי. אולם רוב האתרים אינם יכולים להרשות לעצמם טיפול אינטנסיבי בשרת, על ידי אנשי מקצוע שיהיו מסורים אליו באופן קבוע. על כן הפתרון של אירוח אתרים הוא פתרון נוח ומשתלם כל כך, והוא זה אשר מספק לאתרי האינטרנט אכסניה נוחה ושירותית לאחסון בטוח ומקצועי .

הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט עם התאמה ללקוח

אין ספק שאם אתם רוצים לבצע הקמת אתר אינטרנט, יש לכם שפע של אופציות פתוחות לבחור מביניהן את האפשרות המתאימה לכם. היום, חברות רבות שעוסקות בתחום של בניית אתרים, יכולות להציע לכם את השירות שלהן. בעולם רווי תחרות אתם כמובן יכולים להרוויח ולבחור את החברה הטובה ביותר בתנאים נוחים. אבל איך בעצם בוחרים חברה של הקמת אתר אינטרנט בצורה מושכלת ומקצועית על מנת לקבלהקמת אתר אינטרנט איכותי מוצר איכותי בסיום תהליך הבנייה ? ברור שאתם תרצו חברה שתבין את הצרכים שלכם, אבל מה הם המאפיינים של חברה כזו ?

בניית אתר תדמיתי

המשמעות של בניית אתר תדמיתי

יותר ויותר עסקים בישראל, בוחרים לפנות לחברות מקצועיות שיוכלו לסייע להן לבצע בניית אתר תדמיתי בסביבת האינטרנט. אבל למה בעצם יש כל כך הרבה גורמים שמבקשים היום שירות של בניית אתר תדמיתי? במה האתר התדמיתי יכול לתרום לעסקים ? ובמה באופן ספציפי יותר – האתר התדמיתי יכול לתרום לעסקים שלכם ? והאם כל עסק זקוק בכלל לאתר תדמיתי ? הרבה מאד שאלות בנושא חשוב ביותר להצלחתו של כל עסק ועסק ולא חשוב מה תחום הפעילות של בכלל – הנה כל התשובות לפניכם .

עיצוב אתרי אינטרנט

המלאכה המורכבת של עיצוב אתרי אינטרנט

אם עד היום חשבתם שהתחום של עיצוב אתרי אינטרנט הוא פשוט למדי ולכל היותר דורש רק קצת יצירתיות, הרשו לנו לתקן אתכם. למעשה, היום בכל העולם של הקמת אתרים – עושה רושם שהתחום של עיצוב אתרי אינטרנט הוא התחום המורכב ביותר, שדורש את הטיפול המקצועי ביותר. עיצוב אתרים באינטרנטהרשת רווייה בבעלי מקצוע המציעים לכם שירותי עיצוב אינטרנט ואתם צריכים למצוא את המעצב או המעצבת המתאימים ביותר לצרכים שלכם ושל האתר שלכם. בואו ונבין מדוע זה תחום מורכב כל כך ? בואו לראות את הסיבות שמסתתרות מאחורי האתרים .